kubki z logo kubek modern

Kubek firmowy MODERN

Pojemność: 350ml
Wysokość: 87mm
Średnica:  90mm

Ten model kuba wykonany jest z ceramiki matowej

 

Świetny przysadzisty kubek. Półokrągłe, solidne ucho sprawia, że dobrze się go trzyma. z zewnątrz kubek jest matowy co kontrastuje z jego błyszczącym wnętrzem. Dodatkowo jest ono Barwne (białe, pomarańczowe, czerwone, zielone, niebieskie i czarne), i dodaje mu uroku oraz elegancji. Spora pojemność kubka czyni go świetnym polem do popisu dla nadruku i pozwala tworzyć ich skomplikowane wersje. To wyjątkowe naczynko może być Twoje lub stać się nietuzinkowym prezentem dla kogoś bliskiego. Ty sam możesz być kreatorem takiego kubka i cieszyć się z tego, co stworzysz. My Tobie w tym pomożemy.

 

Kubki dostępne różmnych wariantach kolorsytycznych wewwnątrz: biały, pomarańczowy, czerwony, niebieski, zielony i czarny

kubki firmowe modern

Możliwe nadruki w różnych miejscach (na zewnątrz, wewnątrz kubka, na spodzie, itp.)

Nadruk przystosowany zmywarek automatycznych oraz do zmywania ręcznego

projekt nadruku kubek  kubki reklamowe zmywarka  wycena kubkow reklamowych

 

 

Posiadamy kubki firmowe o różnych kształtach i pojemnościach. W ofercie posiadamy kubeczki ceramiczne, porcelanowe, i z ceramiki matowej, porcelany EU oraz szkła (szklanki i kufle reklamowe).  Dla najbardziej wymagających przygotowaliśmy kubk reklamowei z eleganckiej porcelany royal i new bone China. W zależności od modelu, możliwe są różne rodzaje nanoszenia logo. Główne rodzaje rodzaje nadruków na kubkach to kalkomania, nadruk bezpośredni, sumblimacyjny full color, xpression, a także grawer laserowy (stosowany głownie na kubkach szklanych, kuflach i szklankach oraz kubkach metalowych).. Kluczowe produkty to kubki z nadrukiem, kubki ekologiczne,kubki kawowe coffee to go, latte, kufle reklamowe, szklanki reklamowe, filiżanki dla kawiarni i innych lokali gastronomicznych. W zależności od modelu kubka, możliwy jest nadruk na zewnątrz, w środku, od spodu, na dnie, a także na uchu oraz zdobienie rantów kubka.

Minimum produkcyjne z nadrukiem to 24 szt. A ceny hurtowe zaczynają się od 108 szt. kubków