KUFEL SZKLANY TOKYOkufel z nadrukiem denver maly

 

SOLIDNY KUFEL SZKLANY 0,5L  Z TWOIM DOWOLNYM NADRUKIEM

Pojemność: 0,3 L
Wysokość: 188mm
Średnica: 78mm

 

Kunsztowny i słuszny w swym wyglądzie szklany kufel, to nasza propozycja prezentu obok której nie można przejść obojętnie. Nasze naczynko, o optymalnej pojemności to pięknie wyprofilowany kufel. Kształtem przypomina puchar - charakteryzuje się grubym dnem i ścianką, która od 3/4 wysokości lekko rozszerza się ku górze. Żeby tego było mało, możemy na tym kuflu nadrukować Twój projekt - okazjonalny rysunek, logo Twojej firmy lub to, co tylko będziesz chciał. Nadruk możemy umieścić na zewnątrz, wewnątrz i spodzie naczynia. Ponadto nadruk ten jest niezwykle trwały, bo nanoszony nowoczesną technologią, co pozwala kufel myć w zmywarce. To naczynko, z którym możesz świętować sukces Twojej ulubionej drużyny lub delektować się złocistym trunkiem w sobotnie popołudnie w gronie przyjaciół.

 

Możliwe nadruki w różnych miejscach (na zewnątrz, wewnątrz kufla, na spodzie, itp.)Nadruk przystosowany zmywarek automatycznych oraz do zmywania ręcznegoprojekt nadruku kubek  kubki reklamowe zmywarka  wycena kubkow reklamowych  kubki reklamowe duze xxl

 

Posiadamy kubki firmowe o różnych kształtach i pojemnościach. W ofercie posiadamy kubeczki ceramiczne, porcelanowe, i z ceramiki matowej, porcelany EU oraz szkła (szklanki i kufle reklamowe).  Dla najbardziej wymagających przygotowaliśmy kubk reklamowei z eleganckiej porcelany royal i new bone China. W zależności od modelu, możliwe są różne rodzaje nanoszenia logo. Główne rodzaje rodzaje nadruków na kubkach to kalkomania, nadruk bezpośredni, sumblimacyjny full color, xpression, a także grawer laserowy (stosowany głownie na kubkach szklanych, kuflach i szklankach oraz kubkach metalowych).. Kluczowe produkty to kubki z nadrukiem, kubki ekologiczne,kubki kawowe coffee to go, latte, kufle reklamowe, szklanki reklamowe, filiżanki dla kawiarni i innych lokali gastronomicznych. W zależności od modelu kubka, możliwy jest nadruk na zewnątrz, w środku, od spodu, na dnie, a także na uchu oraz zdobienie rantów kubka.Minimum produkcyjne kubków z nadrukiem to 24 szt. A ceny hurtowe kubków reklamowych zaczynają się od 108 szt.